Aktuality ze života školy

Orientační běh

V letošním školním roce se na naší škole se závody doslova „roztrhl pytel“. Zatím posledním během, který si žáci 5. až 9. třídy mohli zkusit, byl v pátek 4. října …..

Svatováclavský běh

V pátek 27. září se na naší škole uskutečnil tradiční závod v přespolním běhu (a to doslova, protože část trasy vedla přes pole) – „Svatováclavský běh“. Jako první …..

Běh okolo Stříbrného jezera

Dne 24. 9. se šest chlapců a šest děvčat z naší školy zúčastnilo přespolního běhu kolem Stříbrného jezera. Vyjeli jsme v průběhu čtvrté vyučovací hodiny. …..

Život bez/s cigaretou

V pondělí 23. září 2019 se několik žáků naší školy zúčastnilo slavnostního vyhlašování výsledků výtvarné soutěže „Život bez/s cigaretou“, kterou pořádal Městský …..

Nehodou to začíná

Dne 18. 9. jsme se zúčastnili v Opavě v kině Mír besedy s názvem „Nehodou to záčíná“, která byla určena pro žáky 9. tříd ZŠ a …..

Zdravotnické školení

Dne 17. září 2019 se žáci sedmých tříd a poté i osmé a deváté třídy zúčastnili školení první pomoci, které vedla Slezská univerzita v Opavě. Školení bylo …..

Tradiční kurz angličtiny

4. – 6. září se v naší škole opět konal kurz angličtiny s Noahem. Tento kurz byl určen pro žáky 7. a 8. třídy. Zažili jsme hodně legrace při  …..