Domácí práce – další informace

 

Se souhlasem vydavatele otevíráme výukové programy pro žáky na stránce http://www.didakta.cz. Pokud se vám po kliknutí na libovolný program objeví informace, že nemáte povolen Adobe Flash, zvolte v nabídce řešení      a) stáhnout projektor. Po kratičké jednoduché instalaci se vám na ploše vytvoří nová ikona – Didakta cz, na kterou stačí kliknout a vybrat si libovolný program.

 

Hry za odměnu

Odměna pro ty, co už mají hotovo (pro malé i velké): Šipkovaná nebo Želví grafika.

 

Sportovní výzva!!!

Ahoj sportovkyně a sportovci! Možná chcete začít dělat něco se svou kondicí …...

 

Výtvarná soutěž  „Život bez školy  /  v karanténě“

ZŠ a MŠ Březová vyhlašuje dobrovolnou dlouhodobou výtvarnou soutěž na téma „Život bez školy / v karanténě“. Více informací zde.

 

Matematický Klokan aneb Klokan domácí – VÝSLEDKY

Matematický Klokan – domácí kolo zde.

 

Procvičování ČJ a M (od 3. do 9. třídy)

Testy z českého jazyka a matematiky k procvičování látky na stránce https://www.scio.cz/pro-deti-a-rodice/procvicovaci-testy.asp.                                           V průběhu objednávání vyberte kterýkoliv způsob platby, po dokončení bude objednávka automaticky zaplacena (nebude třeba nic platit). Po dokončení objednávky obdržíte do hodiny e-mail s přístupem do aplikace ScioDat.

 

Procvičování (od 1. do 9. třídy)

Další online cvičení, ve větším rozsahu, roztřízeno dle předmětů – https://www.skolasnadhledem.cz/profil/prehled.

 

Česká televize – pořad UčíTelka

Česká televize spouští od pondělí 16. 3. 2020 vysílání UčíTelka: denně od 9.00 pro žáky 1. stupně, od 12.00 pro žáky 2. stupně, v úterý a ve čtvrtek od 14.00 pro žáky 9. tříd. Více zde.